Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.11.2017 14:42
Wiedźmin 3: Dziki Gon w 60 klatkach na sekundę na Xbox One X bez aktualizacji!
4424V

Wiedźmin 3: Dziki Gon w 60 klatkach na sekundę na Xbox One X bez aktualizacji!

CD Projekt RED nie opublikował jeszcze aktualizacji dla Wiedźmin 3: Dziki Gon, ale najnowsza platforma Microsoftu bez problemu ulepsza produkcję bez nowych plików. Tytuł działa na Xboksie One X w 60 klatkach na sekundę.

Twórcy growych przygód Wiedźmina zapowiedzieli przygotowanie aktualizacji, dzięki której Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie wyglądał i działał lepiej na Xboksie One X i PlayStation 4 Pro. Konsola Sony otrzymała już aktualizację, dzięki której tytuł otrzymał wsparcie rozdzielczości 4K, ale prawdopodobnie gracze na sprzęcie Microsoftu mogą liczyć na znacznie więcej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon znacząco ulepszony na Xbox One X. Twórca zdradza szczegóły

Aktualnie CD Projekt RED nie opublikował aktualizacji dla Wiedźmin 3: Dziki Gon dla Xboksa One X, ale już teraz Geralt biega po terenach i zabija potwory w 60 klatkach na sekundę! Jest to imponujące, ponieważ sprzęt sam dostosował grę. Produkcja działa na Xboksie One w 30 klatkach na sekundę, ale deweloperzy nie zamknęli liczby fps-ów, więc urządzenie Microsoftu bez problemu mogło wyciągnąć znacznie więcej.

Należy na pewno zaznaczyć, że Wiesiek nie oferuje aktualnie stałych 60 fps w każdym miejscu i pojawia się mały "problem" – taką jakość można uzyskać na „czystym” Wiedźminie bez przygotowanych przez deweloperów aktualizacjom.  

Możemy śmiało przypuszczać, że CDP RED znacznie lepiej zajmie się tytułem, upiększy świat, zadba o płynniejszą animacje (brak skoków), czy też dorzuci do tytułu liczne ulepszenia, ale i tak już teraz posiadacze Xboksów One X mogą korzystać z mocy nowej platformy.

Microsoft wcześniej informował, że najnowsza maszyna bez problemu ulepszy tytuły nawet w momencie, gdy deweloperzy nie będą chcieli przygotować stosownych aktualizacji, ale raczej nikt nie spodziewał się tak pozytywnych wyników.

Źródło: https://wccftech.com/the-witcher-3-60-fps-xbox-one-x/

Tagi: CD Projekt RED Microsoft Wiedźmin 3: Dziki Gon xbox one x

Nie przegap