Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.11.2017 16:19
Monster Hunter World. Rozgrywka prezentuje nowego potwora, a deweloperzy opowiadają o planach na rozwój
1280V

Monster Hunter World. Rozgrywka prezentuje nowego potwora, a deweloperzy opowiadają o planach na rozwój

Monster Hunter World już za nieco ponad 3 miesiące zawita na naszych konsolach, dzięki czemu posiadacze PS4 oraz Xboksa One będą mogli zaznać dobroci, jaką niesie ze sobą polowanie na duże potwory.

Monster Hunter World będzie bez wątpienia grą nie tylko piękną ale i ogromną. Deweloperzy szykują dla nas tradycyjnie zabawę na setki godzin, w której będziemy mogli bez reszty oddać się polowaniu na coraz to bardziej zmyślnie zaprojektowane monstra.

Monster Hunter World z gościnnym udziałem Aloy z Horizon: Zero Dawn!

Jeden z nowszych materiałów z rozgrywki prezentuje nam stwora o nazwie Tobi Kadachi, który to jest połączeniem jaszczurki, ptaka i wiewiórki. Ten przeciwnik będzie bardzo zwinny, szybki i będzie potrafił wprowadzić nas w niemałe zmieszanie, gdy nagle nas odepchnie i wskoczy sobie na pobliskie drzewo.

Ponadto ekipa Arekkz Gaming miała okazję porozmawiać z deweloperami o ich planach na rozwój gry po premierze. Dzięki temu wiemy, że tytuł będzie regularnie aktualizowany i wzbogacany o nowe postacie, przedmioty, być może nawet miejscówki oraz cut-scenki ukazujące piękne maszkary od najlepszej strony.

Możemy się zatem spodziewać, że po fascynującym wątku fabularnym dostaniemy mnóstwo dodatków oferujących kolejne wyzwania. Warto przypomnieć, że w przyszłym miesiącu ekskluzywną wersję beta otrzymają wszyscy posiadacze PlayStation Plus!

Tagi:

Nie przegap