Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.11.2017 10:09
Final Fantasy XV w kieszeni. Cała przygoda Noctisa w 10 odcinkach. Zwiastun i screeny
1209V

Final Fantasy XV w kieszeni. Cała przygoda Noctisa w 10 odcinkach. Zwiastun i screeny

Co powiecie na zabranie ze sobą ostatniego "Fajnala" do kieszeni? O dziwo będzie to niedługo możliwe. Square Enix podzieliło się z nami większą ilością materiałów z Final Fantasy XV Pocket Edition.

Square Enix uruchomiło w Japonii system rejestrowania graczy chętnych do zagrania w Final Fantasy XV Pocket Edition. Jak wiadomo pierwszy epizod przygody zostanie udostępniony za darmo. Dalsze odcinki, aż do 10 epizodu, mają kosztować po 480 jenów. Cały pakiet kupimy za 2400 jenów.

Rise of the Tomb Raider w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Tytuł w lepszej cenie

Premierę wszystkich odcinków rzeczonego "serialu" przewidziano na jesień 2017 r. Gracze od razu otrzymają dostęp do kompletu epizodów, bez konieczności oczekiwania na kolejne odcinki jak np. w grach Telltale. Co ciekawe - oprócz wersji dla smartfonów (Android oraz iOS) przygotowywana jest także edycja PC, kompatybilna z Windows 10, która trafi na rynek zimą. Wydanie Final Fantasy XV Pocket Edition w angielskiej wersji językowej ma nastąpić niedługo po premierze w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dowiedzieliśmy się również niedawno, że już 15 listopada Final Fantasy XV otrzyma rozszerzenie "Comrades", wprowadzające multiplayer do tego świetnego role-playa. Episode Ignis zostanie natomiast wydane 13 grudnia. Last but not least - Final Fantasy XV dorobi się na początku 2018 roku wersji pecetowej.

Tagi:

Nie przegap