Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.11.2017 15:04
Rise of the Tomb Raider w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Tytuł w lepszej cenie
1520V

Rise of the Tomb Raider w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Tytuł w lepszej cenie

Ostatnia przygoda Lary Croft po małym opóźnieniu zadebiutowała na PlayStation 4. Posiadacze PlayStation 4 mogą zapoznać się z kompletnym wydaniem, które właśnie zostało przecenione w cyfrowym sklepie Sony.

Rise of the Tomb Raider zadebiutowało w listopadzie 2015 roku pierwotnie wyłącznie na Xboksie One i Xboksie 360. Czasowa wyłączność trwała w tym wypadku do stycznia 2016 roku, ale wtedy z przygodą zapoznali się gracze na komputerach osobistych. Premiera na PlayStation 4 odbyła się dopiero w październiku ubiegłego roku.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration edition - recenzja gry

Sympatycy konsoli Sony długo czekali na Larę Croft, ale deweloperzy zaoferowali wydanie zatytułowane 20 Year Celebration. To specjalna wersja gry, która oferuje specjalną zawartość:

„Gra obejmuje nową zawartość „Więzy krwi” w trybie jednoosobowym z obsługą PS VR, współpracę w sieci w trybie wytrzymałości, poziom trudności „Supertwardziel” w kampanii, strój i broń 20 Year Celebration, 5 klasycznych skórek, całą opublikowaną dotąd zawartość do pobrania, czyli dodatki „Baba Yaga: Świątynia Wiedźmy' i „Przebudzenie zimnej ciemności', tryb wytrzymałości, 12 strojów, 7 broni i 35 kart ekspedycji. Ponad 50 godzin gry oraz nominacje do ponad 85 nagród świadczą o tym, że jest to najobszerniejsza edycja tej docenionej gry.”

Wspominam o tym nie bez powodu, ponieważ produkcja trafiła właśnie do najnowszej Oferty Tygodnia na PlayStation Store. Gracze mogą nabyć tytuł za zaledwie 79 zł i jest to bez wątpienia świetna opcja dla fanów Lary.

Warto jednocześnie przypomnieć, że tytuł wykorzystuje pełną moc PlayStation 4 i zawiera trzy tryby:

  • 1 tryb: rozdzielczość 4K czyli niezrównaną jakość obrazu
  • 2 tryb: wysoką liczbę klatek na sekundę zwiększającą płynność rozgrywki
  • 3 tryb: wzbogaconą o nowe efekty wizualne grafikę

Źródło: PlayStation Store

Tagi: Crystal Dynamics oferta tygodnia promocja rise of the tomb raider Square Enix

Nie przegap