Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2017 19:56
Playerunknown's Battlegrounds. Data premiery na Xbox One i PC!
3204V

Playerunknown's Battlegrounds. Data premiery, cena i szczegóły wersji na Xbox One

Microsoft od kilkunastu dni zapowiadał wielkie ogłoszenie związane z Playerunknown's Battlegrounds i właśnie otrzymaliśmy konkrety. Wielu nowych graczy już wkrótce zapozna się z wyjątkowym tytułem Bluehole Studios.

Playerunknown's Battlegrounds jest jednym z największych przebojów ostatnich lat. Tytuł wciąż cieszy się genialną popularnością i sytuację w ciekawy sposób postanowił wykorzystać Microsoft – korporacja z Redmond wspiera deweloperów i zamierza wydać grę w pudełku na Xboksa One.

Playerunknown's Battlegrounds bez kampanii, ale w chmurze Microsoftu

Playerunknown's Battlegrounds trafi na Xboksa One już 12 grudnia! Gra będzie dostępna za 29,99 dolarów, czyli cyfrową wersję powinniśmy nabyć już za 109 zł? To świetna cena, która na pewno zachęci wielu graczy do sięgnięcia po produkcję.

Należy tutaj na pewno zaznaczyć, że w grudniu na serwerach PC pojawi się wielka aktualizacja, która wprowadzi sporo nowych treści – wcześniej autorzy zapowiadali jednoczesne wrzucenie na serwery plików w dniu premiery edycji na Xboksa One, jednak dzisiaj potwierdzili tylko jedną datę.

Gracze na Xboksach One będą mogli cieszyć się ze wsparcia rozdzielczości 4K i HDR. Twórcy aktualnie nie chcą nawet myśleć o zmaganiach cross-platformowych, ponieważ rozwój obu projektów przynajmniej na początku nie będzie na identycznym poziomie.

Tagi: Bluehole Studios paris games week pc PlayerUnknown's Battlegrounds Xbox One