Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2017 18:31
PlayStation VR Skyrim VR Bundle zapowiedziane. Sony ulepszone nowe gogle
1147V

PlayStation VR Skyrim VR Bundle zapowiedziane. Sony ulepszone nowe gogle

Japońska korporacja nie zamierza zmarnować najmniejszej okazji do zaprezentowania swoich gogli szerokiej publiczności. Firma ujawniła dzisiaj PlayStation VR Skyrim VR Bundle, czyli specjalny pakiet dla fanów smoków, a jednocześnie Sony zaczęło promować nową wersję gogli również na Zachodzie.

PlayStation VR zanotowało świetny start, który zaskoczył nawet włodarzy Sony. Firma na początku nie nadążała z produkcją kolejnych egzemplarzy gogli, ale teraz sprzęt jest łatwo dostępny, więc korporacja zachęca wciąż niezdecydowanych klientów specjalnymi zestawami.

Skyrim VR w polskiej wersji językowej. Wydawca potwierdza obsadę, a my oglądamy gameplay z PlayStation VR

17 listopada odbędzie się premiera The Elder Scrolls V: Skyrim VR, czyli specjalnej wersji znanej produkcji Bethesdy. Gra od podstaw będzie współpracować ze sprzętem Sony i dla wielu graczy będzie to bez wątpienia świetna okazja na powrót do świata smoków.

Japończycy zdają sobie sprawę z siły marki, więc z tej okazji możemy zapoznać się z PlayStation VR Skyrim VR Bundle. Zestaw zawiera:

  • PlayStation VR
  • PlayStation Camera
  • 2 x PlayStation Move
  • The Elder Scrolls V: Skyrim VR
  • Płytka z demami PlayStation VR (13 gier do sprawdzenia)

Takie przyjemności zostały wycenione na 449,99 dolarów, czyli klienci z Ameryki muszą przygotować około 1642 zł. Aktualnie pakiet nie został zapowiedziany na europejski rynek, ale możemy mieć pewność, że już wkrótce na naszym rynku pojawi się ulepszony model PlayStation VR.

Model oznaczony CUH-ZVR1 posiada między innymi udoskonalony moduł procesora, nowe kable, lepszy headset i premiera takiej wersji odbyła się 14 października w Japonii. Po dłuższym oczekiwaniu, dzisiaj otrzymaliśmy zwiastuny w języku angielskim, więc możemy spodziewać się stosownej prezentacji i premiery na Starym Kontynencie w najbliższym czasie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: bundle pack playstation 4 playstation vr Sony

Nie przegap