Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 21:00
Skyrim VR w polskiej wersji językowej. Wydawca potwierdza obsadę, a my oglądamy gameplay z PlayStation VR
1356V

Skyrim VR w polskiej wersji językowej. Wydawca potwierdza obsadę, a my oglądamy gameplay z PlayStation VR

The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna duża produkcja, która będzie w pełni współpracować z PlayStation VR. Gracze mogą szykować się na zwiedzanie wielkiego świata pełnego smoków, a dzisiaj otrzymaliśmy pozytywną wiadomość dla graczy zamawiających grę w polskich sklepach.

17 listopada odbędzie się premiera kolejnej wersji The Elder Scrolls V: Skyrim. Najnowsza gra otrzymała podtytuł „VR” i została wyposażona w pełną współpracę z PlayStation VR.

Skyrim z trybem Survival. Darmowa aktualizacja już dostępna

The Elder Scrolls V: Skyrim VR trafi do polski dzięki wydawnictwu Cenega. Firma zdecydowała się zaoferować graczom polską wersję językową i w tym wypadku gra otrzyma nie tylko polskie napisy, ale również dubbing!

Piotr Fronczewski, Zbigniew Zborowski, Henryk Talar czy Krzysztof Kowalewski – to tylko część aktorów, która została zaangażowana w produkcję. Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ niektórzy gracze mogli się obawiać o wykastrowanie edycji „VR”.

Tytuł zawiera podstawkę oraz wcześniej przygotowane dodatki – Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn – więc klienci otrzymają pełną przygodę. Poniższy gameplay w świetny sposób przedstawia propozycję, która może zainteresować wielu fanów Skyrima.

Tagi: Bethesda cenega gameplay playstation vr The Elder Scrolls V: Skyrim vr