Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.11.2017 20:30
Need for Speed Payback z gwiazdorską osadą w polskiej wersji językowej. Jędrzejczyk, O.S.T.R i Stramowski w grze!
1113V

Need for Speed Payback nadjeżdża, więc poznaliśmy obsadę. Jędrzejczyk, O.S.T.R i Stramowski w grze!

Na kilka dni przed oficjalną premierą możemy sprawdzić polską wersję językową Need for Speed Payback. Electronic Arts Polska postanowiło zatrudnić do pracy nad grą między innymi Joannę Jędrzejczyk, która wcieli się w jedną z głównych bohaterek fabularnej kampanii.

W najbliższy piątek odbędzie się wielka premiera Need for Speed Payback. Produkcja Ghost Games zaoferuje nie tylko dynamiczną jazdę w trybach sieciowych, ale również pełnoprawną kampanię, która swoim rozmachem przypomina filmy z serii Szybcy i Wściekli.

Recenzja Need for Speed Payback

Nie jest raczej wielką niespodzianką, że Electronic Arts Polska postanowiło zatrudnić gwiazdorską obsadę, która w znaczący sposób ożywi wydarzenia na ekranie. Dzisiaj poznaliśmy konkretne nazwiska i w rolę Holtzmana, przywódcy Kompanii Ryzykantów, którzy przemierzają bezdroża Fortune Valley, wcielił się wielokrotny zdobywca nagrody muzycznej Fryderyk, popularny raper, muzyk i kompozytor Adam „O.S.T.R.” Ostrowski.

Fani MMA na pewno rozpoznają głos Joannę Jędrzejczyk, która wcieli się w La Catrinie, szefową Cmentarnej Załogi, a znany z serii „Pitbull” aktor Piotr Stramowski w produkcji Ghost Games zagrał Udo Rotha z Ligi 73, która rozbija się swoimi samochodami w okolicach opuszczonego lotniska.

Dzisiaj możecie przesłuchać próbki głosów trójki bohaterów. Sporą ciekawostką jest na pewno obsadzenie w jedną z głównych ról Joannę Jędrzejczyk, która dotychczas nie ma większego doświadczenia w podobnych inicjatywach. Zawodniczka w ubiegły weekend straciła mistrzostwo UFC w wadze słomkowej po porażce w pierwszej rundzie (3:03) z Amerykanką Rose Namajunas.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: dubbing Electronic Arts Ghost Games Need for Speed Payback

Nie przegap