Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.11.2017 10:31
Kevin Spacey został ostatecznie zwolniony z House of Cards i innych produkcji Netflix!
3897V

Kevin Spacey został ostatecznie zwolniony z House of Cards i innych produkcji Netflix!

Skandal z Kevinem Spacey w roli głównej nabiera z dnia na dzień coraz to większego tempa i odsłania przed nami zarówno kolejnych poszkodowanych jak i spore konsekwencje, jakie ma to wszystko dla samego aktora.

Netflix stopniowo wykonywał różne ruchy w stosunku do jednej ze swoich największych gwiazd, którą bez wątpienia był Kevin Spacey. Najpierw poinformowano o tym, że szósty sezon House of Cards będzie ostatnim, jaki zostanie wyprodukowany. Następnie wydano oświadczenie o wstępnym wstrzymaniu dalszych prac nad kręceniem kolejnych przygód Franka Underwooda.

Teraz, gdy na jaw wychodzą coraz to nowsze i obejmujące jeszcze większe kręgi potencjalne wyczyny Kevina Spacey, Netflix oficjalnie poinformował, że po konsultacjach ze studiem produkującym serial, czyli Media Rights Capital zrywa wszelką współpracę z oskarżonym.

Podczas gdy będziemy kontynuowali dochodzenie w sprawie poważnych oskarżeń wyznaczonych względem Kevina Spacey i jego zachowania na planie House of Cards, zostaje on zwolniony ze skutkiem natychmiastowym.

Ponadto samo Media Rights wydało krótkie oświadczenie w sprawie dalszych losów HoC

MRC we współpracy z Netfliksem będzie rozważało kreatywne ścieżki, którymi mógłby podążyć serial House of Cards.

Aby tego było mało, sam Netflix zdecydował się na nieopublikowanie niemalże zakończonego już filmu Gore, w którym Spacey pracował jako aktor oraz producent. Warto dodać, że materiał znajdował się już na ostatnich etapach post produkcji, więc ta decyzja będzie dosyć drogo kosztować.

Źródło: http://www.businessinsider.com/netflix-fires-kevin-spacey-house-of-cards-2017-11?IR=T

Tagi:

Nie przegap