Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.11.2017 17:21
Xbox One S w fantastycznej ofercie. Konsola z 3 grami za 1000 zł
3620V

Xbox One S w fantastycznej ofercie. Konsola z 3 grami za 1000 zł

Za tydzień odbędzie się światowa premiera Xboksa One X, więc zainteresowani gracze mogą skorzystać ze świetnych ofert na Xboksa One S. Konsola w białym kolorze została przeceniona i możecie ją zgarnąć w wyjątkowej cenie.

Od samego rana możecie zapoznać się z naszą recenzją Xboksa One X. Konsola pewnie nie zainteresuje każdego Kowalskiego, jednak wielu graczy mogą zaciekawić oferty na Xboksa One S. Ubiegłoroczny model kupicie w abstrakcyjnych cenach.

Xbox One X – recenzja sprzętu

Dlaczego „abstrakcyjnych”, ponieważ gracze mogą nabyć konsolę w kilku wersjach i za każdym razem sam sprzęt dostaniemy za zaledwie kilkaset złotych:

  • Xbox One S 500GB + Śródziemie: Cień Wojny + Call of Duty: WWII* + Forza Motorsport 7 = 1003 zł
    - Zamiast Call of Duty: WWII możecie wybrać FIFA 18 lub Destiny 2
  • Xbox One S 1TB + Assassin’s Creed: Origins + Rainbow Six Siege + Call of Duty: WWII + Forza Motorsport 7 = 1147 zł

Brzmi nieźle? Wyobraźcie sobie sytuację – kupujecie zestaw, sprzedajecie gry i Xbox One S trafia do Was za 200-300 zł? Odnoszę nawet wrażenie, że to początek przyjemności i gracze będą mogli wkrótce nabyć „Ske” w jeszcze lepszych ofertach.  

Standardowo nie odkładajcie zamówień na później. Wczoraj na Amazonie pojawiły się jeszcze lepsze zestawy, jednak konsole zostały rozchwytane przez wyczekujących na promocję graczy.

Źródło: Twitter

Tagi: Microsoft promocja xbox one s xbox one x

Nie przegap