Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.11.2017 10:23
Assassin's Creed: Origins z ważnym patchem. Lepsza grafika, HDR, 4K i poprawki bugów
2078V

Assassin's Creed: Origins z ważnym patchem. Lepsza grafika, HDR, 4K i poprawki bugów

Ubisoft nie ustrzegł się pewnych bugów w Assassin's Creed: Origins. Na szczęście deweloperzy uwijają się jak w ukropie i już zdążyli dostarczyć nam ważny patch.

Sandboksowy świat zwykle generuje masę problemów dla deweloperów i nie inaczej jest w przypadku Assassin's Creed: Origins. Twórcy egipskiej przygody, która zgarnia oceny najczęściej na poziomie 8/10 nie ustrzegli się kilku błędów w swojej produkcji.

Assassin's Creed: Origins z wieloma bugami

Na szczęście studio szybko przygotowało patch 1.03 naprawiający większość ze zgłaszanych przez graczy błędów. Patch zajmuje 1,5 GB na PS4, 1,8 GB na XOne i 1,3 GB na PC i wprowadza przede wszystkim nowe opcje do trybu fotograficznego w Assassin's Creed: Origins oraz zapewnia lepszą stabilność i wydajność gry.

W przypadku wersji konsolowych dodano wsparcie dla telewizorów HDR, a Xbox One X doczekał się trybu 4K oraz obsługi standardu Dolby Atmos.

Jeśli chodzi o grafikę, to studio twierdzi, że wyeliminowało przypadki migotania tekstur, poprawiło jakość obrazu w trakcie jazdy konnej, zwiększyło detale graficzne w wielu lokacjach a także naprawiło kilka błędów związanych z oświetleniem, "lewitującymi" obiektami itp. Więcej! - deweloperzy usprawnili zachowanie NPC-ów, ich reakcje na poczynania gracza, sterowanie w trakcie jazdy konnej, a także naprawiło błędy w interakcjach z niektórymi obiektami.

Last but not least - Ubisoft zapewnił nam masę poprawek bugów (występujących głównie w questach) w Assassin's Creed: Origins. Pełną listę poprawek w patchu 1.03 znajdziecie na oficjalnej stronie gry. Patch jest już dostępny na PS4, XOne i PC.

Tagi: Assassin's Creed: Origins bugi patch Ubisoft

Nie przegap