Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 17:22
For Honor „Porządek i Spustoszenie” na zwiastunie. Szykuje się kolejny darmowy weekend
548V

For Honor „Porządek i Spustoszenie” na zwiastunie. Szykuje się kolejny darmowy weekend

Ubisoft właśnie potwierdził przyjemną wiadomość dla sympatyków For Honor. Gracze mogą szykować się na nową zawartość, która zostanie udostępniona już w listopadzie. Na serwerach pojawią się między innymi nowi wojownicy.

For Honor Porządek i Spustoszenie to kolejne rozszerzenie do produkcji Ubisoftu. Autorzy już 14 listopada rozpoczną czwarty sezon, który pozwoli zainteresowanym zapoznać się z zupełnie nową zawartością.

For Honor z nowym trybem. Ubisoft świętuje Halloween

Twórcy przygotowali dwóch nowych wojowników, dwie nowe mapy, zupełnie świeży tryb oraz zadbali o liczne dodatki do poszczególnych frakcji. Wszystkie przyjemności trafią na serwery jednego dnia i pliki będą dostępne za darmo.

Szczególnie ciekawie zapowiada się nowy wariant zabawy zatytułowany Tribute, ponieważ w pojedynkach gracze będą walczyć o kontrolę nad trzema „Ofertami”, które trzeba będzie przynieść do wyznaczonego sanktuarium. Zrealizowanie celu pozwoli graczom skorzystać ze specjalnego bonusu, który zostanie przyznany całej drużynie i znacząco wpłynie na rozgrywkę.

Studio zapowiada wyjątkowe starcia, bo przygotowana tryb został stworzony w taki sposób, by zachęcić graczy do walki do końca – tutaj bez problemu możemy ze stanu 0:3 doprowadzić do zwycięstwa i obie formacje muszą od początku do końca realizować cele w skupieniu.

Jednocześnie mogę zapowiedzieć kolejne „darmowy weekend”, który rozpocznie się 9 i zakończy 13 listopada. W trakcie zabawy gracze otrzymają dostęp do kampanii oraz wszystkich standardowych treści z For Honor.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/11/02/for-honors-season-4-kicks-off-on-14th-november-with-order-havoc/

Tagi: For Honor trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap