Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2017 18:03
For Honor z nowym trybem. Ubisoft świętuje Halloween
465V

For Honor z nowym trybem. Ubisoft świętuje Halloween

Francuzi zdecydowali się na zaprezentowanie graczom nowych atrakcji na serwerach For Honor. Gracze mogą szykować się na nowy wariant zabawy oraz pojedynek z kościotrupami.

For Honor to kolejna produkcja, która otrzyma specjalne atrakcje związane z Hallooween. W tym wypadku deweloperzy zdecydowali się odświeżyć Dominację i zaoferować jej nową wersję zainteresowanym graczom.

Zwiastun trybu Hołd z For Honor

Endless March to nowy wariant zabawy, podczas którego gracze zmierzą się z kolejnymi hordami truposzy. W trakcie pojedynków należy przejmować strefy, ale jednocześnie zwracać uwagę na wielką siłę przeciwników, bo biegające szkielety nie są teraz wyłącznie pachołkami na jeden cios.

Zmagania zostaną upiększone mroczną mgłą lub pobiegamy po mapach podczas nocy. Twórcy obiecują większe wyzwania, bo teraz najważniejsze nie będzie tylko dominowanie w wyznaczonych miejscach, ale również pokonanie potężnych przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję.

Dodatkowo gracze mogą zgarnąć zestaw nowych przedmiotów kosmetycznych, które zostały zaprezentowane na poniższym zwiastunie. Impreza trwa od wczoraj, a zostanie zakończona 2 listopada.

Źródło: Twitter

Tagi:

Nie przegap