Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 15:35
Need for Speed Payback. Premierowy zwiastun skupia się na fabule
981V

Need for Speed Payback. Premierowy zwiastun skupia się na fabule, a gra trafiła do EA Access i Origin Access

Ghost Games odlicza dni do wielkiej premiery Need for Speed Payback i na ostatnim zakręcie studio opublikowało premierowy zwiastun. Grę mogą już sprawdzać gracze na konsoli Microsoftu oraz komputerach osobistych.

Need for Speed Payback to najnowsza produkcja cenionego Ghost Games. Twórcy tym razem zdecydowali się przygotować rozbudowaną opowieść, która jest jednym z najważniejszych elementów tytułu.

Recenzja Need for Speed Payback

Te słowa najlepiej potwierdza premierowy zwiastun, który w zasadzie skupia się wyłącznie na kampanii. Twórcy zapowiadają wydarzenia, pokazują bohaterów oraz przez kilka chwil pozwalają spojrzeć na piękne samochody.

Electronic Arts potwierdziło również dołączenie Need for Speed Payback do EA Access i Origin Access. Pliki trafiły na wszystkie serwery, a gracze mogą bez większych problemów sprawdzić dwa rozdziały z kampanii oraz zapoznać się z misją Highway Heist. Autorzy udostępnili również wycinek trybu sieciowego (tryb Speedlist) i zabawa może trwać maksymalnie 10 godzin. Po wykorzystaniu trialu, możecie skorzystać z 10% zniżki na produkcję.

Need for Speed Payback zadebiutuje w przyszły piątek, jednak już w okolicy środy powinny pojawić się pierwsze oceny finalnego kodu.

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed Payback trailer zwiastun

Nie przegap