Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 15:09
Super Mario Odyssey z ogromnymi sukcesami. Gra podbija kolejne rynki!
958V

Super Mario Odyssey z ogromnymi sukcesami. Gra podbija kolejne rynki!

Nowa przygoda Mariana nie bierze jeńców. Nintendo od samego rana potwierdza pozytywne rezultaty, które pokazują wielką miłość graczy do uznanej marki. Japończycy nie mogą narzekać, bo muszą liczyć zarobioną gotówkę.

Super Mario Odyssey to najnowszy hit na Nintendo Switcha. Konsola otrzymała kolejnego „system sellera”, który może skłonić wielu niezdecydowanych do nowej platformy Japończyków. Tytuł cieszy się fantastycznym zainteresowaniem.

Super Mario Odyssey jest technicznym arcydziełem i wyciska z Nintendo Switch maksimum mocy!

Amerykanie pokochali Super Mario Odyssey. W zaledwie 5 dni od premiery Nintendo odnotowało sprzedaż na poziomie 1,1 miliona egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych! Tytuł jest najchętniej kupowaną produkcją z serii Super Mario w historii USA.

Pozytywne sygnały nadciągają również z Europy. Super Mario Odyssey to najszybciej sprzedająca się gra z serii Super Mario na Starym Kontynencie – gra pobiła wynik Super Mario Galaxy 2. W tym miejscu nie otrzymaliśmy konkretów, ale możemy liczyć na równie świetny wynik.

Szczegóły podali natomiast Japończycy. W trzy dni od premiery mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni nabyli ponad 462 tysiące egzemplarzy Super Mario Odyssey. Tytuł bez problemu wskoczył na pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży i znacząco zwiększył zainteresowanie Nintendo Switchem. Big N w tygodniu premiery nowej przygody Mario sprzedało ponad 126 tysięcy pudełek z nową konsolą.

Pozytywne informacje napawają optymizmem, bo możemy mieć pewność, że Nintendo nie przestaje kreować tak wyśmienitych produkcji, które są nakierowane na fanów single-playera.

Źródło: Twitter

Tagi: Nintendo nintendo switch Super Mario Odyssey wyniki sprzedaży

Nie przegap