Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.11.2017 14:17
Call of Duty: WWII. Gameplay z kampanii i trybu zombie – tak rozpoczynają się przygody
2411V

Call of Duty: WWII. Gameplay z kampanii i trybu zombie – tak rozpoczynają się przygody

O godzinie 14:00 odbyła się premiera Call of Duty: WWII w Australii i z tego powodu możemy spojrzeć na konkretne fragmenty rozgrywki z produkcji Sledgehammer Games. Zobaczcie początek opowieści, które zaprowadzą graczy w sam środek II wojny światowej.

Bramy serwerów Call of Duty: WWII zostały otwarte już kilkanaście godzin temu, a teraz małymi krokami kolejni gracze rozpoczną swoją przygodę z grą. Australijczycy właśnie rozpoczęli rozgrywkę.

Recenzja Call of Duty: WWII

Z tego powodu dziennikarzy nie obejmuje już embargo na publikowanie materiałów i fani mogą zapoznać się z fragmentem rozgrywek. Na dobry początek warto spojrzeć na historię oraz tryb zombie – w sumie oba warianty zabawy nie były zbyt często pokazywane przez deweloperów.

Nie obawiajcie się też o wielkie spoilery. Kampania ma trwać standardowy czas, więc nawet jak zobaczycie pierwsze 15 minut, to nie zepsujecie sobie całej zabawy, a po prostu zerkniecie na prezentację świata.

W przeciągu następnych dni możemy oczekiwać pierwszych recenzji. Serwery ruszyły kilkanaście godzin temu, więc redaktorzy potrzebują dodatkowego czasu na sprawdzenie, czy gra działa dobrze w każdych warunkach.

Tagi: Activision Call of Duty: WWII gameplay Sledgehammer Games

Nie przegap