Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.11.2017 14:10
Need for Speed Payback. Gameplay prezentuje początek historii, wyścigi, samochody i personalizację
1479V

Need for Speed Payback. Gameplay prezentuje początek historii, wyścigi, samochody i personalizację

Ghost Games zdecydowało się na wielką prezentację Need for Speed Payback. Na przeszło tydzień przed premierą możemy zapoznać się ze świeżymi materiałami, które prezentują między innymi fabularną historię.

Need for Speed Payback to najnowsza propozycja Ghost Games. Twórcy zdecydowali się na przygotowanie ciekawej opowieści, która będzie jednym z głównych elementów gry. Historia ma zaprezentować wydarzenia w filmowy sposób.

Recenzja Need for Speed Payback

Właśnie minęło embargo na publikowanie wstępnych opinii na temat Need for Speed Payback. Jednocześnie możemy zapoznać się z nowymi materiałami i opublikowany gameplay powinien zadowolić graczy, którzy wciąż nie są pewni, czy warto zainwestować w produkcję Elektroników.

Zachęcam spojrzeć na początek kampanii – niby wpadniecie tutaj na kilka spoilerów, ale jest to sam początek opowieści, więc możemy spodziewać się mocniejszych momentów w kolejnych fragmentach.

Na filmach nie brakuje wyścigów, czy też odrobiny personalizacji. Need for Speed Payback wygląda nieźle i na pewno znajdą się fani uniwersum, którzy powinni pamiętać o tej premierze – w końcu gra trafi do sklepów już 10 listopada.  

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap