Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2017 18:34
Call of Duty: WWII ze sterownikami Game Ready. Serwery ruszyły i szczegóły premierowej łatki
627V

Call of Duty: WWII ze sterownikami Game Ready. Serwery ruszyły i szczegóły premierowej łatki

W najbliższy piątek odbędzie się premiera Call of Duty: WWII i z tej okazji mamy dobre wieści dla posiadaczy kart graficznych GeForce. Pierwsi gracze biegają już po serwerach, więc możemy podzielić się kolejnymi konkretami dotyczącymi produkcji.

Call of Duty: WWII to kolejna produkcja, która już na starcie otrzyma sterownik Game Ready. Inżynierowie z firmy NVIDIA zadbali o optymalizację tytułu, by upewnić się, że gracze korzystający z kart GeForce będą cieszyć się z jak najlepszej wydajności. Najnowsza aktualizacja wspiera również Wolfenstein II: The New Colossus (Vulkan) oraz Need for Speed: Payback.

Recenzja Call of Duty: WWII

To nie koniec dobrych informacji. Pierwsi fani już mogą biegać po serwerach, ponieważ Sledgehammer Games włączyło właśnie serwery. Oznacza to, że w przeciągu najbliższych godzin powinniśmy poznać bardzo konkretne informacje dotyczące trybu sieciowego.

Sytuacja jest na pewno spowodowana testowaniem gry przez dziennikarzy – pierwsze opinie na temat tytułu powinny pojawić się na serwisach w weekend lub w pierwszych dniach przyszłego tygodnia.

Jeśli zamierzacie grać w dniu debiutu, to pamiętajcie o łatce premierowej – Call of Duty: WWII wymaga pobrania 9GB danych, więc warto dobrze zaplanować ściąganie przed rozpoczęciem zabawy w piątek wieczorem.

Źródło: informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap