Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2017 14:32
Assassin’s Creed: Origins. Wideorecenzja
1563V

Assassin’s Creed: Origins. Wideorecenzja

W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy naszym czytelnikom dogłębną recenzję Assassin’s Creed: Origins, w której na ponad 22 000 znakach Roger przedstawił swoje wrażenia z biegania po Egipcie. Nadszedł czas na drugie starcie, bo naczelny przygotował konkretny materiał wideo.

Assassin’s Creed: Origins to jeden z największych sukcesów Ubisoftu od wielu miesięcy. Tytuł cieszy się sporą popularnością i w dodatku zbiera bardzo dobre oceny – gra może pochwalić się średnią na poziomie 82-86%.

Assassin's Creed: Origins - recenzja gry. Asasyn chce zostać... Wiedźminem

Roger z wielką przyjemnością biegał po Egipcie i zdecydował się przygotować dodatkowy materiał. Film pozwala spojrzeć na różne elementy rozgrywki i przede wszystkim pokazuje nowości stworzone przez francuskich deweloperów.

Naczelny opowiada o fabule, wymienia mocne i słabe strony opowieści, pokazuje sporo pięknych miejscówek, ukazuje walkę, wspomina o nowościach, braku przynajmniej tych ładniejszych cycków, czy też pokazuje ogromny świat przygotowany przez Ubisoft.

Gra oczywiście jest przeładowana treścią, więc nasz materiał trwa ponad 15 minut i zawiera sporo konkretów. Zapraszam czytelników portalu do zapoznania się z wideorecenzją.

Tagi: Assassin’s Creed: Origins Ubisoft wideorecenzja