Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.10.2017 13:35
PlayStation na PGW 2017. Sony podsumowuje konferencje mocnym zwiastunem
2236V

PlayStation na PGW 2017. Sony podsumowuje konferencje mocnymi zwiastunami

Japońska korporacja postanowiła podsumować swoje wystąpienie na Paris Games Week. Firma przygotowała materiały, które pozwalają spojrzeć na najważniejsze mięsko zaprezentowane podczas wydarzenia.

Paris Games Week dopiero wystartuje, ponieważ impreza rozpoczyna się 1 a zakończy 5 listopada, jednak jak zawsze Sony organizuje swoje konferencje wcześniej – wtedy dziennikarze mogą testować najnowsze, już zapowiedziane gry.

The Last of Us: Part II na genialnym i brutalnym zwiastunie!

Przed rozpoczęciem show, Japończycy chcieli zamknąć sprawy wczorajszym wydarzeniem i opublikowali dwa materiały. Na dobry początek możemy spojrzeć na film z indykami, by następnie rozkoszować się grubymi markami.

Sony zaoferowało tym razem szybką, ciekawą i przemyślaną konferencję, podczas której nie byliśmy męczeni niepotrzebnymi rozmowami, a mogliśmy skupić się na najważniejszym. Niektórzy narzekają odrobinę na zbyt wiele indyków, czy też gier dla wirtualnej rzeczywistości, ale nawet w tych tytułach można było znaleźć kilka perełek.

Teraz możemy szykować się na kolejne szczegóły. Nowe informacje oraz materiały z zaprezentowanych tytułów powinny pojawić się jeszcze w tym tygodniu, a dodatkowo możecie liczyć na grubą relację naszego wysłannika – Rozbo jest na miejscu i podzieli się konkretami.  

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap