Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2017 20:45
World of Tanks z halloweenowym wydarzeniem na konsolach i PC
793V

World of Tanks z halloweenowym wydarzeniem na konsolach i PC

Wargaming zdecydował się w huczny sposób świętować Halloween. Firma przygotowała aż dwa wydarzenia, które pozwolą graczom na przyjemną rozgrywkę na PlayStation 4, Xboksach One, Xboksach 360 i komputerach osobistych. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Czołgiści na pewno nie będą się nudzić w najbliższy weekend, ponieważ Wargaming właśnie rozpoczął dwa wydarzenia, które pozwolą zdobyć nowe maszyny. Firma zaprasza na „Pan ciemności Lewiatan” i „Grim Graveyard”

World of Tanks z własnym burgerem i nuklearnym odcinkiem w War Stories

„Pan ciemności Lewiatan” to rozszerzenie przygotowane dla sympatyków World of Tanks na komputerach osobistych. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się mityczna postać, która pragnie podbić nasz świat – na jego drodze stają dwa potężne, wielowieżyczkowe czołgi – snajper Franken i Stein o grubym pancerzu. W trakcie zabawy gracze wybiorą jeden z nich i wezmą udział w ekscytującej walce PVE – zadaniem śmiałków jest zniszczenie tyrana oraz jego mroczną armię.

„Grim Graveyard” to tak naprawdę mroczne pola przygotowane dla World of Tanks na konsolach. Na tym terenie pojawiają się widma, czy też macki Krakena, a cała mapa została spowita zieloną mgłą. W tym wypadku gracze mogą zgarnąć unikatowe czołgi: Höllenhund leKpz M 41 90 mm, Dragon Type 62 oraz Spectre.

Wszystkie atrakcje zostały zaprezentowane na poniższych materiałach wideo – to bez wątpienia dobry moment na powrót do World of Tanks.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: halloween wargaming World of Tanks