Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2017 17:26
Assassin’s Creed: Origins. Specjalny prezent dla graczy od Ubisoft Polska
1900V

Assassin’s Creed: Origins. Specjalny prezent dla graczy od Ubisoft Polska

Polski oddział Ubisoftu zdecydował się podziękować fanom za wsparcie i przygotował specjalny dodatek dla sympatyków serii Assassin’s Creed. Gracze mogą skorzystać z „Pakietu Plemiennego”, który na pewno umili bieganie po wielkim Egipcie.

Nasze wrażenia z Assassin’s Creed: Origins poznaliście już wczoraj. Roger świętuje powrót do serii, bo jak sam wspomniał podczas ostatniej rozmowy – długo czekał na takiego Assassyna. Pełen tekst znajdziecie klikając w poniższy odnośnik.

Assassin's Creed: Origins - recenzja gry. Asasyn chce zostać... Wiedźminem

Ubisoft świętuje świetny oceny produkcji – średnia na poziomie 85% stawia grę wśród najlepszych odsłon serii – więc z tej okazji polski oddział przygotował dla graczy mały upominek. Wszyscy zainteresowani mogą wskoczyć na stronę, udowodnić swoje człowieczeństwo, a następnie skopiować kod na dodatek zatytułowany „Pakiet Plemienny”.

DLC zawiera:

  • Czaszkołup – ciężka broń obuchowa (rzadkość)
  • Berło Rytualne – długie berło (rzadkość)
  • Savannah – tarcza (rzadkość)
  • Mut Herti – rumak (rzadkość)

Nie jest to fabularne rozszerzenie na kilka godzin, ale na pewno miły prezent na dobry początek przygody. Polecam się śpieszyć, ponieważ oferta jest ograniczona – Ubisoft Polska przygotował 10 000 kodów.

Assassins Creed Origins Pakiet Plemienny

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Assassin’s Creed: Origins dlc dodatek prezent Ubisoft za darmo