Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.10.2017 16:31
Injustice 2 wkrótce zostanie znowu powiększone. Hellboy wkracza do gry
559V

Injustice 2 wkrótce zostanie powiększone. Hellboy wkracza do gry

NetherRealm Studios właśnie zaprezentowało kolejnego wojownika zmierzającego do Injustice 2. Twórcy przedstawiają szerokiej publiczności Hellboy’a, który na dobry początek miażdży przeciwników i pokazuje swoje atuty.

Injustice 2 to najnowszy projekt studia odpowiedzialnego za serię Mortal Kombat. Autorzy jeszcze przed premierą informowali o rozbudowaniu gry wieloma dodatkowymi postaciami i dzisiaj możemy spojrzeć na kolejnego wojownika.

Injustice 2 i Atom. Nowy wojownik wita się z graczami konkretnym zwiastunem

14 listopada pierwsi gracze otrzymają dostęp do Hellboy’a. Na start postać będzie dostępna wyłącznie dla graczy posiadających Przepustkę Sezonową, ale ekskluzywność jak zawsze trwa tylko 7 dni.

Hellboy jest bez wątpienia ciekawym wyborem. To tytułowy bohater znanej, amerykańskiej seri komiksów z gatunku horroru, science-fiction i fantasy. Autorem pierwszych tomów (scenariusz, rysunki) był Mike Mignola.

To oczywiście nie koniec przyjemności, ponieważ wojownik zamyka dopiero drugi z trzech pakietów przygotowanych do Injustice 2 – na początku października prezentowaliśmy zwiastun Atoma, który jest pierwszym fighterem z ostatniej paczki.

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios trailer Warner Bros. zwiastun

Nie przegap