Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2017 21:30
Atom w Injustice 2
627V

Injustice 2 i Atom. Nowy wojownik wita się z graczami konkretnym zwiastunem

NetherRealm Studios nie traci czasu na niepotrzebne zabawy. Twórcy Injustice 2 ujawnili kolejną postać, która trafi do produkcji dzięki DLC. Przyzwoity zwiastun pozwala spojrzeć na efektowne umiejętności Atoma.

Jeszcze przed premierą Injustice 2 otrzymaliśmy od NetherRealm Studios konkretną zapowiedź – firma zamierza w nowym tytule zaprezentować graczom sporo dodatkowych postaci dzięki popremierowym rozszerzeniom.

Injustice 2 i Raiden. Elektryczny bohater z efektownym super atakiem

Twórcy zdecydowali się zaoferować klientom dziewięciu fighterów podzielonych na trzy pakiety. Gracze wcielili się już w Sub-Zero, Red Hood, Starfire, Black Mantę, Raidena i w wkrótce do tego zacnego grona dołączy Hellboy.

Jeszcze przed premierą ostatniego wojaka, NetherRealm Studios zapowiedziało premierę kolejnego bohatera. Do Injustice 2 w przeciągu najbliższych tygodni trafi Atom, który został ujawniony przez poniższy zwiastun.

W tym wypadku widzowie otrzymają dostęp do Ryana Choia, który wcielił się w herosa pierwszy raz w 2006 roku, a dokładnie w DCU: Brave New World. Postać stworzyli Gail Simone oraz Grant Morrison. Atom trafił również do serialu Arrow.

Źródło: YouTube.com

Tagi:

Nie przegap