Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.10.2017 08:17
The Evil Within 2. Bethesda chwali się ocenami horroru w zwiastunie
666V

The Evil Within 2. Bethesda chwali się ocenami horroru w zwiastunie

The Evil Within 2 zgarnęło całkiem dobre oceny w recenzjach. Tym faktem chwali się oczywiście Bethesda w najnowszym zwiastunie wydawanego przez siebie horroru.

The Evil Within 2 zgarnęło najwięcej ocen w okolicach wartości 8/10. Niektórzy zdecydowali się nawet postawić nowemu horrorowi noty 9/10, argumentując, że właściwie jedynymi probemami znakomitej gry, która naprawdę potrafi przestraszyć, są drobne bugi.

Recenzja The Evil Within 2 na PPE

Znalazły się też osoby, które ostro skrytykowały The Evil Within 2. Redaktorzy Metro GameCentral, VideoGamer i Trusted Reviews, którzy postawili The Evil Within 2 oceny 4/10, 5/10 i 6/10, napisali, że w grze znajduje się zbyt wiele "spulchniaczy" czasu rozgrywki, że fabuła jest pretensjonalna i że system walki oraz kamera pozostawiają bardzo wiele do życzenia. Tytuł ma być wg tych dziennikarzy gorszy niż pierwsza część The Evil Within.

Mieliście już okazję pobawić się w The Evil Within 2? Jak oceniacie ten horror? I czy wypróbowaliście już ukryty tryb kamery FPP, o którym pisaliśmy niedawno?


Tagi: