Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.10.2017 09:00
The Evil Within 2 z kamerą FPP. Ukryty tryb w akcji na PC
1130V

The Evil Within 2 z kamerą FPP. Ukryty tryb w akcji na PC

Easter Eggi? Jeśli są dobrze przemyślane, to zawsze miło je znaleźć w grze. Okazuje się, że twórcy The Evil Within 2 skryli w swoim horrorze smaczek, do odkrycia przez fanów.

YouTuber SkacikPL znalazł coś w rodzaju easter egga w The Evil Within 2 (a może raczej "cheata"?). Okazuje się, że po ustawieniu we właściwościach uruchamiania aplikacji w kliencie Steam następującego polecenia: "+com_allowconsole1" a następnie po odpaleniu gry i wpisaniu "pl_FPS 1" w wierszu poleceń (klawisz Insert) wywoływana jest... kamera FPP, która upodabnia The Evil Within 2 do takich horrorów jak Amnesia: Dark Descent, Outlast i Resident Evil 7 (czyli do tytułów z kamerą z perspektywy pierwszej osoby).

The Evil Within 2 kiepsko zoptymalizowane na PC

The Evil Within 2 nie zostało oczywiście w pełni przystosowane przez deweloperów do rzutu FPP, ale mimo wszystko warto zobaczyć, jak może wyglądać horror ze znacznie węższym polem widzenia. W pewnych momentach zapewnia to chyba bardziej przerażające i osobiste wrażenia.

Niestety z testu DigitalFoundry wynika, że The Evil Within 2 nie zostało dobrze dopracowane na PC. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Tagi: easter egg fpp horror PC the evil within The Evil Within 2

Nie przegap