Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2017 16:29
L.A. Noire w 4K. Rockstar chwali się nowym zwiastunem
2085V

L.A. Noire w 4K. Rockstar chwali się nowym zwiastunem

Rockstar zdecydował się przygotować nową wersję zwiastuna L.A. Noire, który pokazuje kilka fragmentów z produkcji. Autorzy zdecydowali się na stworzenie nowego materiału, by przypomnieć o nowej edycji.  

Rockstar Games zaskoczył potwierdzając plotki o odświeżonym L.A. Noire. Gra zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha, a nawet na gogle wirtualnej rzeczywistości. Jeśli posiadacie nowsze konsole, to będziecie mogli zapoznać się z grą w rozdzielczości 4K.

L.A. Noire na Nintendo Switch. Rockstar potwierdza rozdzielczość, dodatki i funkcje

14 listopada odbędzie się premiera ulepszonego L.A. Noire. Twórcy zdecydowali się przypomnieć o projekcie i opublikowali zwiastun zatytułowany „4K” – autorzy chwalą się rozdzielczością i jakością obrazu.

Produkcja będzie śmigać w wyższej rozdzielczości, ale również zaoferuje wszystkie wcześniej wydane dodatki i na specjalne elementy mogą liczyć posiadacze Nintendo Switchów – gra na sprzęcie Nintendo nie zadziała oczywiście w 4K, ale deweloperzy wykorzystają między innymi funkcjonalność Joy-Conów oraz ekran dotykowy.

W połowie przyszłego miesiąca odbędzie się również premiera L.A. Noire: The VR Case Files, czyli specjalnej wersji dla HTC Vive, ale w tym wypadku gracze nie poznają całej przygody, a po prostu zapoznają się z kilkoma sprawami, które rozwiążemy dzięki goglom VR.

Tagi:

Nie przegap