Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2017 18:03
L.A. Noire na Nintendo Switch. Rockstar potwierdza rozdzielczość, dodatki i funkcje
1322V

L.A. Noire na Nintendo Switch. Rockstar potwierdza rozdzielczość, dodatki i funkcje

Rockstar pracuje nad małą wersję L.A. Noire, a dzięki japońskiemu Famitsu poznaliśmy kilka ciekawostek dotyczących produkcji. Tytuł może zainteresować wielu graczy, którzy wciąż nie mieli okazji zapoznać się z tą detektywistyczną przygodą.

Najnowszy numer Famitsu zdradza kilka nowych informacji dotyczących produkcji. L.A. Noire na Nintendo Switch zadebiutuje w Japonii 7 grudnia, ale w Europie oraz Stanach Zjednoczonych premiera odbędzie się 14 listopada. 

Resident Evil: Revelations Collection zwiastuny pokazują rozgrywkę na Nintendo Switch

L.A. Noire trafi na sprzęt Nintendo w specjalnej wersji. Gracze mogą oczekiwać rozdzielczości 1080p w wersji stacjonarnej oraz 720p podczas rozgrywki w terenie. Rockstar zdecydował się wrzucić do pudełka wszystkie wcześniej przygotowane rozszerzenia, więc gracze mogą liczyć na pięć dodatków:

  • “The Naked City" Vice Case - Julia Randall, olśniewająca młoda modelka ze światem u jej stóp, zostaje znaleniona martwa w swojej wannie. Dla wydziału zabójstw wygląda to jak podręcznikowe zabójstwo społeczne - a wystawne życie dobiega końca, ale koroner Malcolm Carruthers jest do tego nieprzekonany. Detektyw Phelps oraz Earle pracują na miejscu zdarzenia, oraz rozpracowują  który z Pani Randall wielu nałogów doprowadził ją do śmierci.
  • A Slip Of The Tongue" Traffic Case - Kiedy podejrzany załapany za kierownicą kradzionego samochodu twierdzi że kupił pojazd legalnie, Detektyw Phelps oraz Bekowski są niewzruszeni. Kiedy pokazuje im dowód zakupu jako dowód, detektywi  rozpoczynają śledztwo. W trakcie śledztwa  przeczesują wszystkich złodzieji samochodowych, przesłuchują sprzedawców samochodów oraz cały ten szwindel, który rozciąga się w Los Angeles.
  • "Nicholson Electroplating" Arson Case - O 9: 45 rano, gigantyczna eksplozja budzi całe Los Angeles. Budynki są zdruzgotane, a dym i popiół wypełnia powietrze wokół. Detektyw Phelps i Biggs jadą na miejsce zdarzenia czyli do  do byłej elektro-fabryki Nicholsona aby uzyskać odpowiedzi na wiele pytań. Co było przyczyną eksplozji? Nad czym pracowali ludzie Nicholsona? Co się stało z głównym chemiskiem Doktorem Harolde McLellan’em oraz jego tajemniczą asystentką?
  • "Reefer Madness" Vice Case - Wydział narkotykowy otrzymuje cynk od Freddiego Calhouna, ćpuna, donosiciela i generalnie przegranego typa. Freddie zdaje się mówić szczerze, udostępniając informacje o zorganizowanej na szeroką skalę dystrybucji marihuany w mieście. Detektyw Phelps oraz Earle będą szukać odpowiedzi na pytania, robić obławy, oraz dowiedzą się jak przestępcy mogli szmuglować towar w jasny dzień.
  • “The Consul’s Car” Traffic Case - Na tyłach zakurzonego parkingu, stoi nowy świecący i opuszczony model Packarda. Bez właściciela, bez tablic rejestracyjnych, i nawet bez kompletu kół -  samochód mógłby trafić na złomowisko i sprawa by się zakończyła. Detektywi jednakże mają jeden trop – pojazd jest zarejestrowany na argentyńskie konsula w Los Angeles. Oraz jest też kwestia tajemniczego dziennika znalezionego w tym miejscu.

Gracze otrzymają również możliwość sterowania żyroskopowego za pomocą odłączonych kontrolerów Joy-Con oraz zainteresowani skorzystają z ekranu dotykowego.

Tagi: L.A. Noire nintendo switch rockstar Team Bondi

Nie przegap