Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2017 15:34
Fortnite z wielką aktualizacją. Gra znacznie rośnie
2334V

Fortnite z wielką aktualizacją. Gra znacznie rośnie

Epic Games nie przestaje zadziwiać. Studio ponownie zdecydowało się znacznie rozwinąć Fortnite i najnowsza aktualizacja wprowadza do gry sporą świeżość. Gracze mogą skorzystać z między innymi halloweenowych atrakcji.

Fortnite to jedna z największych ciekawostek 2017 roku. Gra była spisywana na straty, ale gracze bardzo chętnie sięgają po pliki we Wczesnym Dostępie i produkcja może okazać się największym sukcesem Epic Games.

Fortnite: Battle Royale ostro się rozpędza. 10 milionów graczy w 2 tygodnie

Z tego powodu nie dziwi nikogo mocne zainteresowanie Fortnite przez deweloperów, którzy coraz to śmielej wprowadzają na serwery nową zawartość. Twórcy ulepszają nie tylko płatną wersję, ale również dbają darmowy tryb.

Najnowsza aktualizacja wprowadza między innymi:

  • AKTUALIZACJA FORTNITE: KOSZMARÓW CZAR - Aktualizacja Fortnite: Koszmarów Czar, osławiona wśród graczy Fortnite, pojawi się 26 października i wprowadzi strasznie straszne halloweenowe atrakcje wszelkiego rodzaju.
  • BATTLE ROYALE - RANKINGI I POZIOMY SEZONOWE - Rankingi nareszcie działają! Możecie porównać swoje wyniki ze znajomymi i innymi graczami w trzech kategoriach. Sezony dadzą wszystkim graczom szansę na awansowanie postaci, a także zdobycie wyjątkowych sezonowych nagród i ozdób sztandarów.
  • BATTLE ROYALE - SKLEP Z PRZEDMIOTAMI I SZAFKA - Przejrzyjcie szereg nowych, wyjątkowych ubiorów, lotni i kilofów w sklepie z przedmiotami. Możecie w nim kupić przedmioty kosmetyczne za V-dolce! W szafce gracze mogą zmieniać wygląd swoich postaci, wybierać swój sztandar, a także zakładać zakupione przedmioty kosmetyczne.

Studio podkreśla, że jest to aktualnie największa aktualizacja Fortnite, ponieważ autorzy nie tylko zajęli się stworzeniem dodatków, ale również wprowadzają mnóstwo zmian. W podstawce Epic Games ulepszyło między innymi wydajność oraz dodali opcję przełączenia celowania, ale to tak naprawdę początek przyjemności – pełną listę zmian znajdziecie na stronie gry.

Epic Games inwestuje w projekt i możemy mieć pewność, że tytuł będzie wciąż powiększany. Jeśli jeszcze nie wypróbowaliście propozycji, to pamiętajcie – Fortnite: Battle Royale jest dostępne za darmo na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/fortnitemares-update-1-8-patch-notes

Tagi: aktualizacja Epic Games Fortnite

Nie przegap