Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.10.2017 14:30
XCOM 2 za darmo na Xbox One na weekend
578V

XCOM 2 za darmo na Xbox One na weekend

Nie macie większych planów na zbliżający się weekend? To włączajcie Xboksa One, pobierajcie XCOM 2 i poznajcie wielki tytuł Firaxis Games. Gra właśnie ląduje do nowej promocji.

XCOM 2 to świetne rozwinięcie znanej formuły. Firaxis Games zaoferowało w ubiegłym roku wymagającą produkcję, którą pokochało wielu fanów klasycznego XCOM-u. Strategiczny tytuł właśnie ląduje w promocji na Xbox Live.

XCOM 2 - recenzja gry

Weekendowa promocja powinna zainteresować bardzo szerokie grono odbiorców, ponieważ XCOM 2 będzie dostępny od dzisiaj do niedzieli za darmo. Jest to świetna okazja do sprawdzenia gry, która zgarnęła w swoim czasie bardzo wysokie oceny – 88% mówi samo za siebie.

Microsoft potwierdził, że promocja ląduje na pierwszych serwerach, ale zwyczajowo Polacy rozpoczną ściąganie zapewne w okolicach godziny 18:00. Tytuł waży niespełna 21GB, więc nie zwlekajcie z rozpoczęciem procesu pobierania.

Można odrobinę żałować, że oferta nie zawiera War of the Chosen, czyli genialnego dodatku do XCOM 2, ale pewnie na takie przyjemności musimy jeszcze zaczekać. Standardowo po zakończeniu oferty, klienci otrzymają możliwość przeniesienia swojego progresu do pełnej wersji i skorzystania z promocji na XCOM 2.

Źródło: Twitter

Tagi: promocja xbox live xbox one xcom 2

Nie przegap