Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.10.2017 12:53
Sonic Forces. Demo, w które pogracie 180 sekund. Komedia w wykonaniu Segi
1594V

Sonic Forces. Demo, w które pogracie 180 sekund. Komedia w wykonaniu Segi

Sonic Forces wreszcie doczekało się próbki kodu, którą można już sprawdzić na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Niestety Sega nie pozwala na spokojne sprawdzenie gameplayu...

Demo Sonic Forces trafiło już do japońskiego systemu cyfrowej dystrybucji na Switch i PlayStation 4. By pobrać próbkę kodu nowej platformówki wystarczy utworzyć japońskie konto i zalogować się do eShopu lub PlayStation Network.

Autorzy Bubsy naśmiewają się z Sonica

Jeśli nie chce się wam przeprowadzać tej operacji, to warto zerknąć na filmik poniżej. Mamy dla was nagranie gameplayu z Sonic Forces w wersji na Switch (która, wbrew temu co głosi autor filmiku, działa w 30 fps i natywnej rozdzielczości 720p).

Niestety samo demo pozostawia wiele do życzenia. Próbka Sonic Forces pozwala  na zabawę tylko przez 60 sekund w każdym z 3 oferowanych poziomów. Po tym krótkim czasie demo po prostu się kończy komunikatem: "dziękujemy za granie".

Szczerze mówiąc tak słabo pomyślanej wersji demonstracyjnej nie pamiętam od czasów dem dodawanych do magazynów Official PlayStation Magazine. W dobie rozbudowanych beta testów 60 sekund gameplayu w jednym poziomie brzmi jak kiepski żart.

Tagi: demo humor sonic Sonic Forces wersja demonstracyjna

Nie przegap