Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.10.2017 09:21
Bubsy: The Woolies Strike Back. Accolade nabija się z Sonica jak w latach 90.
782V

Bubsy: The Woolies Strike Back. Accolade nabija się z Sonica jak w latach 90.

Accolade, które wstało niedawno z grobu, pomyślało, że można jeszcze trochę zarobić na Bubsym, czyli chyba najgorszej platformówkowej marce lat 90. Firma - jak dawniej - postanowiła wbić szpilę Sedze i oczywiście Sonicowi.

Accolade opublikowało nową zajawkę Bubsy: The Woolies Strike Back. Tym razem futrzak przygotował imprezę z okazji Halloween, na której pojawił się gość przebrany za Sonica. Łatwo wyobrazić sobie, jak taki "cosplayer" został potraktowany przez Bubsy'ego.

Sonic wyśmiewa powrót Bubsy'ego

Autorzy Bubsy'ego od zawsze szli na noże z Segą, ale niestety przegrywali w tych konfrontacjach z kretesem. O ile odsłony platformówek ze SNES-a były jeszcze w miarę dobre, to Bubsy 3D, wydane w początkowej fazie życia PlayStation było jedną z najgorszych gier z Szaraka. Pozycja żerująca na modzie na grafikę 3D okazała się niewiarygodnie kiepska pod każdym względem.

Czy można liczyć na powtórkę z rozrywki w Bubsy: The Woolies Strike Back? Obawiam się, że wyjdzie z tego nieprzeciętny crap, ale dla osób z syndromem sztokholmskim po Bubsy 3D taka platfórmówka będzie jak znalazł. Premiera odbędzie się w ostatnim dniu października, na PC oraz PS4.

W tym miejscu znajdziecie pełną listę Trofeów do zdobycia w Bubsy: The Woolies Strike Back.

Tagi: Accolade Black Forest Games Halloween humor pc ps4 sonic

Nie przegap