Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2017 16:11
Śródziemie: Cień Wojny z 2 fabularnymi DLC. Zwiastun przedstawia nowości
1028V

Śródziemie: Cień Wojny z 2 fabularnymi DLC. Zwiastun przedstawia nowości

Monolith Productions właśnie potwierdziło najważniejsze informacje dotyczące rozszerzeń Śródziemie: Cień Wojny. Twórcy przygotowują cztery dodatki i dwa pozwolą graczom poznać nowe przygody.

Długo musieliśmy czekać na konkrety dotyczące planów rozwoju Śródziemie: Cień Wojny. Twórcy nie podążyli drogą innych deweloperów i wstrzymali się kilkanaście dni z prezentacją szczegółów.  

Śródziemie: Cień Wojny na Xbox One X zapewnia "dramatyczną poprawę grafiki" względem PS4 Pro

Dzisiaj możemy już potwierdzić cztery dodatki zmierzające do Śródziemie: Cień Wojny – Plemię Rzezi, Plemię Rozboju, Ostrze Galadrieli i Pustkowia Mordoru. Pierwsza przyjemność trafi na rynek w listopadzie i zaoferuje wyjątkowo krwawych przeciwników, a w ostatnim miesiącu roku gracze zmierzą się z bezwzględnymi „wyrzutkami”.

Odnoszę jednak wrażenie, że zdecydowanie ciekawiej zapowiadają się fabularne DLC. Ostrze Galadrieli pozwoli graczom poznać zapomniane tajemnice Śródziemia, a podczas rozgrywki wcielimy się w Eltariel. Premiera przygody odbędzie się w lutym.

Ostatni zaplanowany dodatek zostanie wydany w maju, a w Pustkowiach Mordoru wskoczymy w buty Baranora i przejmiemy dowodzenie nad siłami ludzi. Twórcy w tym wypadku zaoferują fanom zupełnie nową miejscówkę – pustynię Lithlad.

Jak zawsze gracze mogą zdecydować się na Przepustkę Sezonową, która została wyceniona na 169 zł lub kupią poszczególne dodatki w okolicach premiery.

Źródło: informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap