Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.10.2017 15:30
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Zestaw trzech gier w lepszej cenie
1688V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Zestaw trzech gier w lepszej cenie

Crash powrócił w wielkim stylu i gracze mogą dzisiaj zapoznać się z zestawem trzech wielkich produkcji w lepszej cenie. Trylogia trafiła do najnowszej Oferty Tygodnia na PlayStation Store.

Activision nie może narzekać na brak zainteresowania Crash Bandicoot N-Sane Trilogy. Gra od dnia premiery cieszy się świetnym zainteresowaniem, a możemy śmiało przypuszczać, że wynik zostanie w przeciągu następnych siedmiu dni znacznie poprawiony.

Sony prepared a great offer

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zadebiutował w bardzo atrakcyjnej cenie, ponieważ zestaw trzech gier mogliśmy nabyć za zaledwie 149 zł w pudełku lub 169 zł w wersji cyfrowej. Trudno w tej sytuacji narzekać, bo kolekcja od dnia premiery prezentowała świetną jakość, a w dodatku otrzymaliśmy tutaj trzy przygody znanego i cenionego bohatera.

Sony zdecydowało się wrzucić tytuł do Oferty Tygodnia, więc przez najbliższe siedem dni możecie nabyć Crash Bandicoot N-Sane Trilogy za zaledwie 124 zł (klik)! Oczywiście w podobnej cenie znajdziecie nawet pudełko, jednak sympatycy cyfrowej dystrybucji na pewno czekali na taką obniżkę.

Warto na pewno przypomnieć, że po zaledwie kilku tygodniach od premiery, gracze nabyli 2,5 mln egzemplarzy Crash Bandicoot N-Sane Trilogy i Activision już wtedy świętowało sukces. Możemy śmiało przypuszczać, że teraz wynik prezentuje się znacznie lepiej.

Tagi: Crash Bandicoot N-Sane Trilogy oferta tygodnia promocja

Nie przegap