Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2017 16:27
Hidden Agenda. Gameplay zaprezentowany przez deweloperów
997V

Hidden Agenda. Gameplay zaprezentowany przez deweloperów

Autorzy Until Dawn zdecydowali się na stworzenie kolejnego eksperymentu, a najnowszy materiał z Hidden Agenda pokazuje ciekawe patenty przygotowane przez zespół. Produkcja może okazać się sporą ciekawostką.

Hidden Agenda zostało zapowiedziane w dniu konferencji Sony na E3 2017. Japończycy jeszcze przed samym wydarzeniem ujawnili kilka gier, wśród których była właśnie propozycja Supermassive Games.

Hidden Agenda, Knowledge is Power i SingStar Celebration zaliczają opóźnienia. Sony ujawniło datę premiery

Tytuł miał trafić na półki sklepowe jutro, jednak europejski oddział Sony potwierdził przełożenie premiery na końcówkę listopada. Mimo wszystko dzisiaj możemy spojrzeć na sporo fragmentów z produkcji, które prezentują założenia projektu.

Kilku deweloperów z Supermassive Games pokazuje rozgrywkę, w której zainteresowani uczestniczą za pomocą telefonów – gameplay polega głównie na wybieraniu odpowiednich decyzji za pomocą wycelowania sensorem w kwadrat.

Sporą niewiadomą w tym wypadku jest faktyczny czas rozgrywki, ale musimy pamiętać, że projekt współgra wyłącznie z usługą Playlink, czyli przynajmniej na papierze nie powinniśmy oczekiwać wielogodzinnej przygody.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dziennik dewelopera gameplay hidden agenda Supermassive Games

Nie przegap