Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2017 16:02
Hidden Agenda, Knowledge is Power i SingStar Celebration zaliczają opóźnienia. Sony ujawniło datę premiery
598V

Hidden Agenda, Knowledge is Power i SingStar Celebration zaliczają opóźnienia. Sony ujawniło datę premiery

Dość nietypowy falstart zaliczyły produkcje przygotowane z myślą o usłudze PlayLink. Sony potwierdziło przełożenie daty premiery aż trzech produkcji, jednak gry zadebiutują na rynku jeszcze w tym roku.

PlayLink to nowa usługa Sony, dzięki której gracze mogą cieszyć się elektroniczną rozgrywką na jednej kanapie, a podczas zmagań zawodnicy wykorzystują swoje smartfony lub tablety jak kontroler. Projekt został zaprezentowany przez Japończyków na tegorocznym E3.

PlayLink reklamowany przez Sony. Japończycy chcą przekonać do rozgrywki z telefonem

Sony intensywnie rozwija PlayLink, ponieważ firma bardzo wierzy w taką formę rozgrywki. Systematycznie otrzymujemy materiały zachęcające do zaproszenia na kanapową ucztę znajomych, ale najbliższe zmagania zostały właśnie przełożone.

Hidden Agenda, Knowledge is Power i SingStar Celebration nie zadebiutują 24 października – Sony nie siliło się na przedstawienie głębszej notki informującej o przełożeniu daty premiery, a po prostu opublikowano nową datę na Twitterze. 3 gry według najnowszej informacji zadebiutują 22 listopada.

Najciekawszym tytułem z tego zestawienia jest bez wątpienia Hidden Agenda. Nad przygodą pracuje Supermassive Games – autorzy Until Dawn – a podczas opowieści będziemy wspólnie ze znajomymi szukać seryjnego mordercy. 

 Z czystej ciekawości – wypróbowaliście dotychczas PlayLink?

Źródło: Twitter

Tagi:

Nie przegap