Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2017 18:30
Steam Halloween Sale, Steam Autumn Sale i Steam Winter Sale. Wyciekły daty wyprzedaży
2048V

Steam Halloween Sale, Steam Autumn Sale i Steam Winter Sale. Wyciekły daty wyprzedaży

Valve zaplanowało trzy duże wyprzedaże na Steam, które odbędą się w przeciągu następnych trzech miesięcy. Informacje dotyczące dat wydarzeń zostały opublikowane w Sieci i gracze mogą przygotować portfele na nadciągające przyjemności.

Gabe Newell nie może narzekać na brak zainteresowania jego produktami. Według Forbesa współtwórca Steam znalazł się w setce najbogatszych Polaków, a możemy śmiało przypuszczać, że jego dorobek zostanie wkrótce znacząco powiększony.

Gabe Newell wśród 100 najbogatszych Amerykanów. Valve rośnie w wyjątkowym tempie

Valve zarabia na każdej transakcji wykonanej na Steam, więc firma coraz to częściej i chętniej zaprasza graczy na różne wyprzedaże. To dobra okazja do powiększenia kubki wstydu przez graczy i większego zarobku dla włodarzy platformy.

Brytyjski oddział Kotaku rozmawiała dzisiaj z trzema niezależnymi deweloperami, którzy potwierdzili daty trzech dużych wydarzeń na Steam:

  • Steam Halloween Sale: 26 październik 2017 - 1 listopad 2017
  • Steam Autumn Sale (Black Friday): 22 listopad 2017 - 28 listopad 2017
  • Steam Winter Sale: 21 grudzień 2017 - 4 styczeń 2018

Taki przeciek to świetna okazja do przygotowania portfela na nadciągające przeceny. W końcu warto przyoszczędzić odrobinę gotówki na końcówkę roku, ponieważ zimowa wyprzedaż na Steam zawsze pozwala zgromadzić kilka perełek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Źródło: http://www.kotaku.co.uk/2017/10/20/steam-sale-black-friday-halloween-winter-dates

Tagi: sale Steam steam autumn sale steam halloween sale steam winter sale Valve

Nie przegap