Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.10.2017 16:32
Extinction. Gameplay pokazuje bieganie po dachach i walkę z gigantami
696V

Extinction. Gameplay pokazuje bieganie po dachach i walkę z gigantami

Iron Galaxy wciąż rozwija swoją nową markę, w której zainteresowani wcielą się w legendarnych wojowników. Ich zadaniem jest walka z gigantami i najnowszy materiał świetnie pokazuje założenia produkcji.

Iron Galaxy nie ma na swoim koncie wielu sukcesów, ale może właśnie Extinction będzie pierwszą produkcją, która zainteresuje bardzo szerokie grono odbiorców? Twórcy właśnie pokazali nowy gameplay i taka zabawa może zainteresować niektórych graczy.

Zwiastun pełen wielkich ogrów pokazuje Extinction

W Extinction zadaniem śmiałków jest walka z gigantami, którzy atakują miasta. Sytuacja nie jest łatwa, bo rywale znacząco przerastają głównego bohatera, a jednym pierdnięciem potrafią zniszczyć kilka budynków, ale mimo to wojownicy starają się walczyć z bestiami.

Dzisiaj możemy spojrzeć na czysty gameplay i Extinction nie będzie łatwą przeprawą. Przeciwnicy bez problemu miażdżą głównego bohatera, a nasza postać posturą przypomina najmniejszy palec u ich prawej stopy.

Mimo wszystko taka zabawa może zaciekawić, bo w trakcie rozgrywki będziemy szukać słabych stron oponentów, niszczyć ich pancerze, a później dla przykładu odcinać nogi lub głowy. Nieźle nawet prezentuje się tutaj destrukcja otoczenia – papierowe domki padają bardzo szybko.

Źródło: YouTube.com

Tagi: extinction gameplay iron galaxy