Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2017 15:35
Extinction. Zwiastun pełen wielkich ogrów pokazuje nową grę Iron Galaxy
412V

Extinction. Zwiastun pełen wielkich ogrów pokazuje nową grę Iron Galaxy

Na początku przyszłego roku zawalczymy z wielkimi ogrami. Iron Galaxy ujawniło nowy zwiastun Extinction i na materiale nie brakuje olbrzymich stworów oraz krótkich fragmentów rozgrywki.

Główny bohater Extinction nie ma łatwego życia. To właśnie on musi mierzyć się z przerośniętymi stworami, które nawiedzają miasta. Na szczęście heros nie jest zwykłym śmiertelnikiem, a dzięki swoim umiejętnością może rywalizować z potworami.

Gameplay z Extinction

Protagonista bez najmniejszego problemu biega po budynkach, wskakuje na przeciwników, odnajduje ich słabości i następnie skupia się na mocnych i dynamicznych atakach. W Extinction nie zabraknie również walki z mniejszymi oponentami i w takiej sytuacji Avil może pochwalić się serią dynamicznych ciosów.

Największym zagrożeniem będą oczywiście ogry, które nie tylko charakteryzują się różnym wyglądem, ale autorzy zadbają o pancerze, wielkie bronie oraz specjalne zdolności.

Tytuł zadebiutuje na rynku w pierwszych miesiącach 2018 roku i premiera odbędzie się jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych. Za grę odpowiada amerykańskie studio Iron Galaxy, które pracowało nad między innymi Batman: Arkham Knight (PC), Deadpool (PlayStation 4, Xbox One), Killer Instinct (Xbox One, PC), Lichdom: Battlemage (PlayStation 4 i Xbox One) oraz 7 Days to Die (PlayStation 4, Xbox One).

Źródło: YouTube.com

Tagi: extinction iron galaxy trailer zwiastun

Nie przegap