Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2017 16:34
For Honor otrzyma nowy tryb. Zwiastun pokazuje „Hołd”
854V

For Honor otrzyma nowy tryb. Zwiastun pokazuje „Hołd”

Francuzi zdecydowali się rozwijać For Honor przez kolejne miesiące i jeszcze w tym tygodniu do gry trafi zupełnie nowy tryb. Studio pokazało Tribute na materiale wyjaśniającym zasady rozgrywki.

W ubiegłym miesiącu Ubisoft potwierdził DLC nazwane Gorycz i Chwała. Deweloperzy stworzyli największe w historii rozszerzenie, wśród których znajdziemy między innymi nowy tryb. Zmagania nazwane Tribute będą dostępne dla wszystkich od jutra.

For Honor: Gorycz i Chwała. Zwiastun i szczegóły 3 sezonu

W „Hołdzie” zmierzą się dwa czteroosobowe zespoły, które muszą przejąć trzy punkty na mapie. Nie będzie to łatwe zadanie, ale dopiero po dominacji we wszystkich miejscówkach, rozpocznie się odliczanie czasu, które wyłoni zwycięzcę.

Nie jest to w żaden sposób rewolucja, ale na pewno w For Honor przyda się każdy nowy wariant zabawy. W Tribute nie zabraknie ciekawych taktyk (atakujemy wszyscy, rozdzielamy się, każdy bierze jedną lokację) i kluczem do zwycięstwa może okazać się dobra komunikacja.

Tribute będzie oczywiście dostępne w grze za darmo. Twórcy zdecydowali się rozwijać tytuł przez wiele bezpłatnych dodatków, które wprowadzą do gry kolejne mapy, nowych wojowników, czy też właśnie kolejne tryby. Studio jednocześnie pracuje nad wielkim balansem produkcji oraz zamierza przenieść zmagania na dedykowane serwery.

Materiał: For Honor: Season 3 - Tribute Mode Reveal 

Źródło: YouTube.com

Tagi: For Honor trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap