Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2017 18:06
Star Wars: Battlefront II. Gameplay z kampanii pozwala spojrzeć na różnorodną rozgrywkę
965V

Star Wars: Battlefront II. Gameplay z kampanii pozwala spojrzeć na różnorodną rozgrywkę

Miłośnicy Gwiezdnych Wojen nie mogą narzekać. O godzinie 15:00 spojrzeliśmy na zwiastun z trybu fabularnego Star Wars: Battlefront II, a teraz możemy zerknąć na czysty gameplay. Tytuł zabawy zbiera bardzo pozytywne opinie.

Na 17 listopada zaplanowano wielką premierę Star Wars: Battlefront II. Gra zostanie znacząco rozszerzona od swojego poprzednika, a jednym z najważniejszych elementów dla wielu graczy będzie oczywiście fabularna kampania.

Star Wars: Battlefront II z fabularnym zwiastunem! Historia pełna znanych bohaterów

Kampania w Star Wars: Battlefront II zbiera wiele pozytywnych opinii, ponieważ według dziennikarzy, deweloperom udało się zaprezentować akcję w ciekawy sposób, historia jest aktualnie bardzo interesująca, zadania nie nużą, a przygotowany sprzęt pozwala bohaterce w zdrowy sposób rywalizować z przeciwnikami.

Wybrane redakcje zapoznawały się z tytułem przez dwie godziny i w niektórych zapowiedziach pojawia się najważniejszy wniosek: DICE umiejscowiło akcję w świecie Gwiezdnych Wojen i gracze poczują ten niepowtarzalny klimat znany z kina. To oczywiście zdecydowanie za szybko, by oceniać produkcję Szwedów, ale według przedstawionych tekstów możemy mieć pewność, że opowieść w Star Wars: Battlefront II nie będzie wyłącznie dodatkiem do trybu sieciowego.

Chociaż nie wszyscy są tak zachwyceni. Pojawiają się również negatywne poglądy, według których historia Star Wars: Battlefront II nie prezentuje aktualnie oczekiwanej jakości... Wiele na to wskazuje, że na ostateczną oceny musimy jeszcze zaczekać.  

Poniżej zobaczycie kilka fragmentów z rozgrywki – Electronic Arts zezwoliło przedstawić wyłącznie kilka fragmentów z całej prezentacji.

Tagi: DICE gameplay Star Wars: Battlefront II

Nie przegap