Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2017 15:06
Star Wars: Battlefront II z fabularnym zwiastunem! Historia pełna znanych bohaterów
1371V

Star Wars: Battlefront II z fabularnym zwiastunem! Historia pełna znanych bohaterów

DICE właśnie przedstawiło kompletny zwiastun Star Wars: Battlefront II, który prezentuje wydarzenia z historii. Szykuje się opowieść pełna znanych twarzy.

Jednym z najważniejszych elementów Star Wars: Battlefront II będzie kampania single-player. W Polsce opowieść otrzyma pełną lokalizację, w której usłyszymy znanych aktorów. Wcześniej polski wydawca potwierdził głos Dartha Vadera.

Star Wars: Battlefront II z pełnym dubbingiem. Poznaliśmy głos Dartha Vadera

Iden Versio jest bohaterką opowieści ze Star Wars: Battlefront II. Twórcy zdecydowali się umiejscowić wydarzenia po filmie „Powrót Jedi”, a w trakcie przygody gracz otrzyma możliwość dowodzenia oddziałem Inferno, którego przedstawiciele specjalizują się w wykonywaniu wyjątkowych misji – inni żołnierze Imperium nie podejmują się tych zleceń.

„Iden, młoda i dzielna imperialna komandor szkolona pod okiem ojca. Jej niezrównane umiejętności i predyspozycje czynią z niej naturalnego kandydata na dowódcę oddziału Inferno.”

Jej oddział atakuje szybko, realizuje zadanie i znika w mroku kosmosu, więc gracze mogą oczekiwać dynamicznych misji, podczas których otrzymamy możliwość spotkania największych bohaterów z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Nawet najnowszy zwiastun pokazuje, że w trakcie akcji nie zabraknie znanych twarzy, wielkich wybuchów oraz efektownego strzelania. Warto tutaj na pewno dodać, że Iden jest wierna Imperium od dzieciństwa i jej zdaniem to właśnie ta strona konfliktu ma rację.  

Tagi: DICE Electronic Arts Star Wars: Battlefront II trailer zwiastun

Nie przegap