Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.10.2017 20:30
HORI z nowym sprzętem dla Xbox One i PC. Poznajcie Tactical Assault Commander Pro One
1537V

HORI z nowym sprzętem dla Xbox One i PC. Poznajcie Tactical Assault Commander Pro One

Obsługa myszek i klawiatur już wkrótce trafi na konsolę Microsoftu, więc HORI zdecydowało się zaprezentować kolejny sprzęt, który może zainteresować niektórych graczy.

Tactical Assault Commander Pro One zostało zaprezentowane przez firmę HORI. Urządzenie łączy ze sobą możliwości klawiatury oraz myszki z elementami znanymi z kontrolerów. Sprzęt trafi na amerykański rynek pod koniec miesiąca.

Xbox One już wkrótce ze wsparciem myszek. Pierwsza gra jest pewniakiem

HORI zaprezentowało oficjalny kontroler do Xboksa One oraz komputerów osobistych. Sprzęt składa się z dwóch elementów – klawiszy z analogiem oraz przyciskami funkcyjnymi i myszki. Całość została przygotowana w tonacji biało-szarej, a uzupełnieniem całości są czarne klawisze z czerwonym wykończeniem.

Gracze otrzymają możliwość pełnej konfiguracji – dzięki różnym profilom można ustawić między innymi cechy specjalne takie jak Snipe, a producent nie zapomniał o blokadzie ASD.

Pewnie nie wszyscy zainteresują się taką maszyną, ale będzie to bez wątpienia dobra opcja dla graczy, którzy liczą na komfort konsolowej rozgrywki, a chcą przykładowo poznać opowieści ze znanych shooterów.

Skontaktowaliśmy się już z polskim dystrybutorem sprzętu HORI i Tactical Assault Commander Pro One powinien trafić na nasz rynek w listopadzie. 

HORI Tactical Assault Commander Pro One

Tagi:

Nie przegap