Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2017 17:36
DualShock 4 Crystal na zwiastunie. Sony zachęca do zakupów
1798V

DualShock 4 Crystal na zwiastunie. Sony zachęca do zakupów

W ubiegłym miesiącu japońska korporacja zaprezentowała limitowaną edycję kontrolerów Dualshock 4. Po przeszło miesiącu od opublikowania zdjęć, sprzęt trafił do sprzedaży, więc Sony nowym zwiastunem zaprasza do zakupów.

Sony przygotowało trzy nowe kontrolery, które wielu graczom mogą skojarzyć się ze słodkimi latami 90-tymi. Firma zdecydowała się na transparentną obudowę i pady właśnie trafiły do sprzedaży.

PlayStation VR w zestawie z Gran Turismo Sport. Świetne pudło na start

Za dokładnie 249 zł możecie od dzisiaj nabyć DualShock 4 v2 Crystal, DualShock 4 v2 Red Crystal oraz DualShock 4 v2 Blue Crystal, które charakteryzują się wyłącznie specjalną obudową. Nie jest to moim zdaniem najpiękniejsza propozycja przygotowana przez Japończyków, ale pewnie niektórzy mogą skusić się na taki sprzęt.

Jednocześnie warto przypomnieć, że od wczoraj na rynku jest dostępny kontroler stworzony dla Gran Turismo Sport, który wygląda już znacznie sensowniej. Mimo wszystko, zdjęcia nie oddają pełni projektu, więc zerknijcie na poniższy zwiastun.

Wspominając o Gran Turismo Sport – tytuł możecie nabyć z kontrolerem za 359 zł. Jest to specjalna oferta, która może zainteresować graczy szukających nowego pada i chcących sprawdzić japońskie wyścigi.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dualshock 4 playstation 4 reklama Sony

Nie przegap