Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2017 15:02
PlayStation VR w zestawie z Gran Turismo Sport. Świetne pudło na start
2059V

PlayStation VR w zestawie z Gran Turismo Sport. Świetne pudło na start

Na przygotowanie grubego pakietu dla wszystkich entuzjastów nowoczesnej technologii zdecydowało się Sony. Firma zachęca do gogli VR wrzucając do pudełka kamerę oraz zestaw produkcji.

PlayStation VR skończyło niedawno roczek, więc Sony coraz to śmielej przedstawia różne promocje, które mają zachęcić graczy do zapoznania się z wirtualną rzeczywistością. Japończycy przygotowali nawet krótki spot zapowiadający najnowsze pudełko.

PlayStation VR. 1 rok i 1 milion graczy – Sony podsumowuje i zapowiada gry

Gran Turismo Sport nie prezentuje wybitnej zawartości dla posiadaczy PlayStation VR, ale to właśnie ten tytuł ma promować najnowszy zestaw japońskich gogli. W pakiecie znalazła się jeszcze kamera (druga wersja) oraz PlayStation VR Worlds.

Jest to na pewno świetny pakiet dla graczy, którzy wciąż nie są pewni, czy warto zainteresować się wirtualną rzeczywistością, ponieważ w dobrej cenie otrzymacie najnowsze wyścigi od Sony, całkiem przystępny zestaw mini-gierek oraz oczywiście same urządzenie.

W przypadku ceny nie możemy tutaj mówić o wielkiej promocji, bo PlayStation VR z kamerą i PlayStation VR Worlds można już zgarnąć za 1499 zł, więc jest to raczej standardowa opcja przygotowana głównie dla klientów, którzy zamierzają sięgnąć również po Gran Turismo Sport.

Tagi: bundle pack Gran Turismo Sport PlayStation VR Sony