SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2017 18:33
Halo 5: Guardians i Halo: The Master Chief Collection z ulepszeniami na Xbox One X
779V

Halo 5: Guardians, Halo: The Master Chief Collection o Halo Wars 2 z ulepszeniami na Xbox One X

343 Industries nie może narzekać na brak zajęcia, bo twórcy nie tylko pracują już nad kolejną, wielką odsłoną serii Halo, ale jednocześnie deweloperzy mają ulepszyć Halo 5: Guardians i Halo: The Master Chief Collection. Produkcje otrzymają stosowne aktualizacje dla Xboksa One X.

Microsoft chce mieć pewność, że każdy gracz będzie mógł cieszyć się z serii Halo na nowej platformie i właśnie z tego powodu 343 Industries zajmie się odpowiednim odświeżeniem Halo 5: Guardians i Halo: The Master Chief Collection.

Xbox One X w kawałkach. Microsoft znów ukrył "Easter Egg" na płycie głównej!

Halo 5: Guardians już w listopadzie otrzyma aktualizację, która zainteresuje graczy z nowszymi telewizorami, ponieważ deweloperzy pozwolą na rozgrywkę w rozdzielczości 4K. Patch zajmie się również balansem broni, wprowadzi lanową rozgrywkę, czy też dopracuje tryb Oddball.

Sympatycy Halo Wars 2 również mogą oczekiwać konkretnej łatki, która wykorzysta siłę nowej platformy, pozwoli na rozgrywanie turniejów dzięki Xbox Arena oraz udostępni zmagania cross-platformowe. Nowości zostaną udostępnione w październiku. 

Sytuacja jest znacznie bardziej skomplikowana w Halo: The Master Chief Collection. Zestaw gier już na starcie miał spore problemy, więc tym razem autorzy chcą mieć pewność, że wszystko będzie śmigać w 101% – na początku 2018 roku pojawi się aktualizacja, która pozwoli wykorzystać dodatkową moc Xboksa One X, ale przed wielką premierą plików, wszystkie elementy będą przetestowane nie tylko przez twórców, ale również społeczność. Zainteresowani fani otrzymają możliwość wpłynięcia na kierunek projektu.

Źródło: https://www.halowaypoint.com/en-us/news/odds-ends

Tagi: 343 Industries halo Halo 5: Guardians halo 6 Halo: The Master Chief Collection