Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.10.2017 16:05
Wolfenstein II: The New Colossus. Na premierowym zwiastunie pojawiają się Hitler, robo-naziści i Ku Klux Klan
1666V

Wolfenstein II: The New Colossus. Na premierowym zwiastunie pojawiają się Hitler, robo-naziści i Ku Klux Klan

Blazkowicz jest gotowy na ratowanie Ameryki. Bethesda właśnie opublikowała nowy zwiastun prezentujący Wolfenstein II: The New Colossus, który ostatecznie przygotowuje graczy na wielką przygodę pełną nazistów.

Przedstawiciele MachineGames oraz szefowie Bethesdy opublikowali ostateczny materiał z Wolfenstein II: The New Colossus, który w pewien sposób kończy kawał świetnej kampanii marketingowej przygotowującej graczy na walkę o Amerykę.

Wolfenstein II. Framerate na PC, grafika na Switch, uzasadnienie braku multiplayera

W ubiegłym tygodniu pojawiło się kilka negatywnych opinii dotyczących nowej przygody Blazkowicza, ponieważ zdaniem niektórych graczy MachineGames nie powinno angażować się w walkę polityczną. Twórcy Wolfenstein II: The New Colossus w świetny sposób odpowiadają na ostatnie zarzuty, według których deweloperzy nie powinni w tak krwawy sposób poruszać tematu nazistów, ponieważ „wśród nich też pojawiali się dobrzy ludzie”.

Otrzymaliśmy dzisiaj kawał porządnie stworzonego materiału, na którym w zasadzie nie brakuje niczego – jest dynamicznie, efektownie, nie brakuje robotów, ostrego headshota oraz samego Adolfa Hitlera.

Przez kilka ostatnich tygodni byliśmy stale karmieni nowymi fragmentami, więc w zasadzie każdy zainteresowany będzie doskonale przygotowany na opowieść Blazkowicza. Znany bohater trafia tym razem do opanowanej przez nazistów Ameryki, gdzie musi pobudzić mieszkańców i pokazać, że nic nie zostało jeszcze przesądzone.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda MachineGames trailer Wolfenstein II: The New Colossus zwiastun

Nie przegap