Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.10.2017 17:06
Assassin’s Creed: Origins z aktorskim zwiastunem. Ubisoft prezentuje mroczną stronę Egiptu
1512V

Assassin’s Creed: Origins z aktorskim zwiastunem. Ubisoft prezentuje mroczną stronę Egiptu

Ubisoft podkręca oczekiwania związane z Assassin’s Creed: Origins. Firma właśnie przygotowała aktorski zwiastun, który pozwala spojrzeć na mroczną stronę Egiptu.

Francuzi nie oszczędzają na promocję Assassin’s Creed: Origins. Studio właśnie zaprezentowało zwiastun z aktorami, w którym wystąpiło ponad kilkudziesięciu statystów, a na planie wykorzystano dwieście strojów stylizowanych na te z epoki starożytnego Egiptu.

Recenzja Assassin's Creed: Origins

Materiał zatytułowany „Jestem” został wyreżyserowany przez Daniela Wolfe'a, a za podkład muzyczny odpowiadał Nicholas Britell (m.in. „Moonlight”, „Tramps”, „Oceans’s Eight”). To właśnie za pomocą tego filmu Ubisoft zdecydował się zaprezentować narodziny legendarnego bractwa Asasynów.

Nie trudno docenić rozmach projektu, który został przygotowany z głową, a w dodatku dopieszczony – nawet narrator tutaj nie zawodzi i przedstawia wydarzenia z odpowiednim zaakcentowaniem szczegółów.

Wkrótce powinniśmy otrzymać ostateczny materiał, który zapowie wydarzenia i przygotuje graczy na wielką premierę. Assassin’s Creed: Origins zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych dokładnie 27 października.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Assassin’s Creed: Origins trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap