Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.10.2017 11:21
Śródziemie: Cień Wojny. Cheaty na PC dają dostęp do nieskończonej liczby loot boxów
2887V

Śródziemie: Cień Wojny. Cheaty na PC dają dostęp do nieskończonej liczby loot boxów

Dawniej normą w grach były cheaty. Nie miałeś czasu/zręczności/chęci? To wprowadzałeś cheat i cieszyłeś się rozgrywką na swoich zasadach. Dzisiaj rolę cheatów przejęły niestety mikrotransakcje. Niektórzy gracze dają jednak odpór ich inwazji, gdzie tylko mogą. Tym razem na ich celowniku znalazło się Śródziemie: Cień Wojny.

Loot boxy są integralną częścią Śródziemie: Cień Wojny, co wzbudza słusznie kontrowersje (to chyba pierwszy tak zaawansowany przypadek w grze singleplayer AAA).

Recenzja Śródziemie: Cień Wojny

Od czego są jednak pomysłowi gracze? Grupa programistów stworzyła już "trainer", prosty program na PC, który modyfikuje pewne dane w kodzie gry, zapewniając tym samym nieskończoną liczbę srebrnych monet, tryb nietykalności, maksymalnej mocy, maksymalnego rozwinięcia Taliona i co tam jeszcze sobie zamarzycie. Nie można jedynie "doładowywać" w ten sposób złotych monet, bo informacje o ich stanie przechowywane są na serwerach gry.

Za srebrne monety, pozyskane przez ten system cheatów, można oczywiście kupować loot boxy w Śródziemie: Cień Wojny ile dusza zapragnie. Trainer działa tylko na PC i pewnie jego zablokowanie poprzez patch nie będzie proste, bo informacje o stanie srebrnych monet w kieszeni, są przechowywane na dysku użytkownika.

Źródło: http://wccftech.com/unlimited-shadow-war-lootboxes-cheats/

Tagi:

Nie przegap