Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2017 21:30
Space Junkies nową grą Ubisoftu. Zwiastun zapowiada zręcznościowego shootera
708V

Space Junkies nową grą Ubisoftu. Zwiastun zapowiada zręcznościowego shootera

Francuska korporacja ujawniła kolejną produkcję. Twórcy z Ubisoftu pracują nad Space Junkies i zamknięte testy gry rozpoczną się już w przyszłym roku. Tytuł zmierza na gogle wirtualnej rzeczywistości.

Space Junkies to zręcznościowa strzelanka przygotowana przez Ubisoft Montpellier dla gogli wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift z Oculus Touch oraz HTC Vive z kontrolerami. Tytuł prezentuje sieciowe zabawę wielu graczy na arenowych mapach.

Assassin’s Creed: Origins ze szczegółowymi figurkami. Ubisoft prezentuje gadżety

Na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun Space Junkies oraz zapowiedź nadciągających przyjemności. Testy tytułu rozpoczną się na początku 2018 roku i w zabawie mogą wziąć udział posiadacze Oculus Rift.

Deweloperzy zamierzają zaoferować dynamiczne zmagania na specjalnych „orbitalnych arenach” – umiejscowienie wydarzeń na takich lokacjach sprawia, że gracze nigdy nie mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ rywale mogą  zaatakować z każdej strony.

W Space Junkies skorzystamy z rozbudowanego arsenału – między innymi strzelby, miniguny, karabiny, wyrzutnie rakiet – a dodatkowo skorzystamy z tajemniczej technologii. Autorzy obiecują przygotowania różnych trybów, które sprawdzą naszą zręczność oraz znajomość map.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: space junkies trailer Ubisoft zapowiedź zwiastun